20. července
20. července 2027 je úterý, 201. den roku.
Svátek má
Státní svátek
Ne, běžný pracovní den
Pořadí v roce 2027
201. den, 29. týden
Do konce roku zbývá 164 dní. Týden je lichý.
Po tomto dni do konce roku
114 pracovních dní
a 50 dní volna (víkendy a svátky). Pracovní dny 2027
Slunce v Praze
Východ 5:15, západ 21:02
Den trvá 15 h 47 min. Další města
Měsíc
Ubývající Měsíc
Škola
Hlavní prázdniny
Podle MŠMT. Školní prázdniny
Na jaký den v týdnu připadne 20. července
- 2027úterý
- 2028čtvrtek
- 2029pátek
- 2030sobota
- 2031neděle
Časté otázky
Kdo má svátek 20. července?
20. července má podle českého občanského kalendáře svátek Ilja.
Je 20. července státní svátek?
Ne, 20. července 2027 není státní ani ostatní svátek podle zákona č. 245/2000 Sb.
Kolikátý den v roce je 20. července?
20. července 2027 je 201. den roku a do konce roku zbývá 164 dní. V přestupném roce je to 202. den.
Mohlo by se hodit
Údaje platí pro úterý 20. července 2027. Svátky podle zákona č. 245/2000 Sb., jmeniny podle českého občanského kalendáře, Slunce a Měsíc počítáme podle algoritmů NOAA a J. Meeuse pro Prahu.