Přeskočit na obsah
Kalendarius

23. ledna

23. ledna 2027 je sobota, 23. den roku.

Svátek má

Zdeněk

Státní svátek

Ne, běžný víkendový den

Pořadí v roce 2027

23. den, 3. týden

Do konce roku zbývá 342 dní. Týden je lichý.

Po tomto dni do konce roku

237 pracovních dní

a 105 dní volna (víkendy a svátky). Pracovní dny 2027

Slunce v Praze

Východ 7:48, západ 16:41

Den trvá 8 h 53 min. Další města

Měsíc

Ubývající Měsíc

Fáze Měsíce 2027

Na jaký den v týdnu připadne 23. ledna

  • 2027sobota
  • 2028neděle
  • 2029úterý
  • 2030středa
  • 2031čtvrtek

Časté otázky

Kdo má svátek 23. ledna?

23. ledna má podle českého občanského kalendáře svátek Zdeněk.

Je 23. ledna státní svátek?

Ne, 23. ledna 2027 není státní ani ostatní svátek podle zákona č. 245/2000 Sb.

Kolikátý den v roce je 23. ledna?

23. ledna 2027 je 23. den roku a do konce roku zbývá 342 dní.

Mohlo by se hodit

Údaje platí pro sobota 23. ledna 2027. Svátky podle zákona č. 245/2000 Sb., jmeniny podle českého občanského kalendáře, Slunce a Měsíc počítáme podle algoritmů NOAA a J. Meeuse pro Prahu.