Přeskočit na obsah
Kalendarius

25. dubna

25. dubna 2027 je neděle, 115. den roku.

Svátek má

Marek

Státní svátek

Ne, běžný víkendový den

Pořadí v roce 2027

115. den, 16. týden

Do konce roku zbývá 250 dní. Týden je sudý.

Po tomto dni do konce roku

174 pracovních dní

a 76 dní volna (víkendy a svátky). Pracovní dny 2027

Slunce v Praze

Východ 5:50, západ 20:11

Den trvá 14 h 21 min. Další města

Měsíc

Ubývající Měsíc

Fáze Měsíce 2027

Pranostiky

  • „Jiří a Marek mrazem nás zalek’.“str. 8
  • „Na sv. Marka schová se už v žitě vranka.“str. 9

Zdroj: Karel Hrubý, Sbírka přísloví, pořekadel a průpovědí, kterých užívá náš lid rolnický (Praha: J. Otto, 1880), původní znění.

Na jaký den v týdnu připadne 25. dubna

  • 2027neděle
  • 2028úterý
  • 2029středa
  • 2030čtvrtek
  • 2031pátek

Časté otázky

Kdo má svátek 25. dubna?

25. dubna má podle českého občanského kalendáře svátek Marek.

Je 25. dubna státní svátek?

Ne, 25. dubna 2027 není státní ani ostatní svátek podle zákona č. 245/2000 Sb.

Kolikátý den v roce je 25. dubna?

25. dubna 2027 je 115. den roku a do konce roku zbývá 250 dní. V přestupném roce je to 116. den.

Mohlo by se hodit

Údaje platí pro neděle 25. dubna 2027. Svátky podle zákona č. 245/2000 Sb., jmeniny podle českého občanského kalendáře, Slunce a Měsíc počítáme podle algoritmů NOAA a J. Meeuse pro Prahu.