27. srpna
27. srpna 2027 je pátek, 239. den roku.
Svátek má
Státní svátek
Ne, běžný pracovní den
Pořadí v roce 2027
239. den, 34. týden
Do konce roku zbývá 126 dní. Týden je sudý.
Po tomto dni do konce roku
86 pracovních dní
a 40 dní volna (víkendy a svátky). Pracovní dny 2027
Slunce v Praze
Východ 6:09, západ 19:58
Den trvá 13 h 49 min. Další města
Měsíc
Ubývající srpek
Škola
Hlavní prázdniny
Podle MŠMT. Školní prázdniny
Na jaký den v týdnu připadne 27. srpna
- 2027pátek
- 2028neděle
- 2029pondělí
- 2030úterý
- 2031středa
Časté otázky
Kdo má svátek 27. srpna?
27. srpna má podle českého občanského kalendáře svátek Otakar.
Je 27. srpna státní svátek?
Ne, 27. srpna 2027 není státní ani ostatní svátek podle zákona č. 245/2000 Sb.
Kolikátý den v roce je 27. srpna?
27. srpna 2027 je 239. den roku a do konce roku zbývá 126 dní. V přestupném roce je to 240. den.
Mohlo by se hodit
Údaje platí pro pátek 27. srpna 2027. Svátky podle zákona č. 245/2000 Sb., jmeniny podle českého občanského kalendáře, Slunce a Měsíc počítáme podle algoritmů NOAA a J. Meeuse pro Prahu.